Odzyskiwanie danych pewny obsługa.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Darmowe i płatne Android Data Recovery

Darmowe odzyskiwanie danych Android

Free Android Data Recovery to potężny, darmowy program, który może przywrócić usunięte i utracone pliki z urządzeń z systemem Android. Jest to narzędzie przyjazne dla użytkownika i nie wymaga żadnych zaawansowanych umiejętności. Po zainstalowaniu narzędzia, możesz odzyskać dane w ciągu kilku minut. Obsługuje ponad 6000 urządzeń z systemem Android i ma bardzo wysoki wskaźnik odzyskiwania.

Istnieje wiele sposobów na odzyskanie usuniętych plików na urządzeniu z systemem Android. Jedną z opcji jest użycie zewnętrznego dysku. Ale, powinieneś upewnić się, że masz wystarczającą ilość portów USB i że twoje urządzenie obsługuje urządzenia peryferyjne potrzebne do transferu danych. Powinieneś również upewnić się, że oprogramowanie do odzyskiwania, które instalujesz, obsługuje typy plików, których potrzebujesz.

Po zainstalowaniu programu należy podłączyć urządzenie z systemem Android do komputera. Konieczne będzie włączenie trybu „Mass Storage”. Powinieneś również zakorzenić swoje urządzenie, jeśli nie jest jeszcze zakorzenione. Po wykonaniu tych czynności możesz spróbować przywrócić utracone pliki. Należy pamiętać, że proces przywracania usuniętych plików jest nieco bardziej skomplikowany niż w przypadku innych programów do odzyskiwania danych.

Free Android Data Recovery to potężne oprogramowanie, które może przywrócić usunięte kontakty, teksty, dzienniki połączeń i więcej z urządzeń z systemem Android. Może również przywrócić usunięte wiadomości WhatsApp i Viber oraz e-maile. Obsługuje również odzyskiwanie dokumentów. Działa na wszystkich głównych urządzeniach z systemem Android. Jest darmowy i ma prosty interfejs użytkownika, dzięki któremu jest łatwy w użyciu.

Innym darmowym programem do odzyskiwania danych z Androida jest DroidKit, który pozwala szybko odzyskać dane z urządzenia. DroidKit może wykryć i odzyskać usunięte pliki, a nawet może sprawdzić, czy twoje urządzenie jest zakorzenione, czy nie. Może przywrócić utracone filmy i inne pliki w telefonie z Androidem i pozwala na podgląd plików przed ich odzyskaniem.

Innym darmowym oprogramowaniem do odzyskiwania danych na Androida jest EaseUS MobiSaver for Android, który może przywrócić usunięte kontakty z urządzeń z systemem Android. Ten program działa z kilkoma telefonami z systemem Android i jest w stanie odzyskać różne typy plików, w tym dzienniki połączeń, wiadomości tekstowe, zdjęcia, audio i wideo. To oprogramowanie obsługuje również ponad 6000 urządzeń z systemem Android.

AnyMP4 Android Data Recovery

Jeśli przypadkowo usunąłeś ważny dokument lub plik multimedialny w telefonie z systemem Android, możesz go odzyskać za pomocą AnyMP4 Android Data Recovery. To oprogramowanie to świetny sposób na odzyskanie danych z urządzenia z systemem Android. Dzięki temu narzędziu możesz wykonać kopię zapasową usuniętego pliku i przywrócić go na komputer Mac.

Po pobraniu programu można go uruchomić. Po uruchomieniu programu zostaniesz poproszony o rejestrację, więc będziesz musiał podać swój adres e-mail i kod rejestracyjny. Możesz również otworzyć program, klikając ikonę klucza w prawym górnym rogu interfejsu. Opcja Zarejestruj się znajduje się na górze listy Pomocy, którą można znaleźć, klikając na opcję Zarejestruj się.

Po zainstalowaniu AnyMP4 Android Data Recovery for Mac, możesz wyświetlić podgląd i wybrać pliki, które chcesz przywrócić. Możesz nawet wybrać, aby odzyskać tylko te pliki, które chcesz odzyskać. Obsługuje prawie każdy telefon z Androidem, w tym LG G3, HTC One M8, HUAWEI Ascend Mate7 i inne. Aplikacja jest szybka, więc możesz odzyskać utracone dane w krótkim czasie.

Oprócz przywracania usuniętych danych z urządzeń z systemem Android, to oprogramowanie oferuje kilka zaawansowanych funkcji. Na przykład może odzyskać utraconą zawartość tekstową z telefonu. Może również eksportować kontakty do pliku CSV lub HTML. Może również odzyskać dane, które zostały usunięte w wyniku resetu fabrycznego, aktualizacji systemu operacyjnego lub flashowania ROM.

AnyMP4 Android Data Recovery może również tworzyć kopie zapasowe danych. Posiada interfejs, który pozwala wybrać dane, które chcesz przywrócić i wybrać urządzenie, na które chcesz wykonać kopię zapasową. Posiada również przycisk One-Click Restore, co oznacza, że możesz przywrócić dane za pomocą jednego kliknięcia.

Oprócz tworzenia kopii zapasowych danych, AnyMP4 Android Data Recovery ma również potężne funkcje, które pozwalają przenieść dane między Androidem a iOS. Niektóre z nich to konwersja HEIC, odzyskiwanie kodu czasowego ekranu i tworzenie kopii zapasowej iPhone’a na iOS.

Disk Drill 4 Android Data Recovery

Disk Drill to aplikacja do odzyskiwania danych na Androida, która działa z pamięcią masową urządzenia, aby przywrócić utracone dane. Obsługuje pamięć wewnętrzną, a także zewnętrzne karty pamięci, w tym dyski USB i karty microSD. Może odzyskać pliki, filmy, obrazy, dokumenty i inne. Disk Drill działa z każdym zakorzenionym lub niezakorzenionym urządzeniem z systemem Android. Po zainstalowaniu programu możesz rozpocząć proces odzyskiwania za pomocą trzech prostych kroków.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Disk Drill Android jest do pobrania za darmo. Pozwala przywrócić utracone dane nawet z uszkodzonych lub usuniętych urządzeń z systemem Android. Oprogramowanie wymaga kilku kroków, takich jak wyłączenie usług i włączenie debugowania USB. Warto jednak podjąć ten wysiłek.

Najpierw musisz odblokować telefon i włączyć Debugowanie USB. Możesz również włączyć Opcje Dewelopera, dotykając siedem razy pola Build Number. Po włączeniu tych ustawień, odwiedź Ustawienia i przejdź do Opcji Deweloperskich. Ponadto aplikacja wymaga rootowania, więc musisz dać jej pozwolenie na rootowanie urządzenia.

Jeśli chcesz więcej funkcji, możesz kupić wersję premium. Ta wersja ma wiele funkcji, w tym wiele algorytmów odzyskiwania, undeletion chronionych danych, a także funkcje pauzy i zapisywania. Ten program ma również opcję uaktualnienia na całe życie. Darmowa wersja próbna pozwala odzyskać do 500MB danych. Możesz zapisać odzyskane pliki, a nawet wykonać ich kopię zapasową. Możesz również uzyskać 20% zniżki, jeśli jesteś studentem lub edukatorem.

Disk Drill to potężne narzędzie do odzyskiwania danych, które obsługuje różne systemy plików, w tym Windows. Pomaga również tworzyć partycje dysków i wyszukiwać utracone partycje. Darmowa wersja Disk Drill jest kompatybilna z większością systemów plików. Gdy masz utraconą partycję lub usunięte pliki, aplikacja może odzyskać 500MB danych za darmo.

Recoverit

Oprogramowanie Recoverit do odzyskiwania danych android jest łatwe w użyciu i odzyska utracone pliki z urządzenia z systemem Android. Program pozwala wybrać pliki, które chcesz odzyskać i zapisze je do określonego folderu. Program jest kompatybilny z iPhonami, iPadami i komputerami Mac. Aby pobrać oprogramowanie, odwiedź oficjalną stronę internetową Recoverit.

Oprogramowanie oferuje odzyskiwanie wszystkich typów danych, w tym kontaktów, zdjęć, filmów i baz danych. Może odzyskać dane ze wszystkich urządzeń pamięci masowej, w tym karty SD. Oprogramowanie pozwala również na podgląd plików multimedialnych, które chcesz odzyskać. Recoverit jest darmowy do pobrania i można odzyskać do 100 MB danych za darmo.

Oprogramowanie jest łatwe w użyciu i charakteryzuje się wysoką skutecznością. Po zainstalowaniu wystarczy podłączyć urządzenie do komputera za pomocą kabla USB. Rozpozna urządzenie i rozpocznie skanowanie. Po zakończeniu skanowania, będzie można wyświetlić podgląd odzyskanych plików i wybrać te, które trzeba odzyskać. Można nawet dostosować lokalizację plików do odzyskania.

Może przywrócić usunięte pliki z wielu urządzeń z systemem Android. Oprogramowanie obsługuje system operacyjny Android 2.0 i późniejsze wersje. Odzyska pliki z pamięci wewnętrznej lub karty SD i przywróci je do pierwotnego stanu. Przywróci również pliki baz danych, takie jak nazwy, adresy e-mail i czas. Program może nawet przenosić dane pomiędzy urządzeniami.

Jest to bardzo skuteczne oprogramowanie do odzyskiwania plików. Może odzyskać różne typy plików i działa z prawie wszystkich urządzeń. Będzie nawet podgląd plików przed skanowaniem ich, co czyni go idealnym w sytuacjach awaryjnych. Oprogramowanie pochodzi z dwóch trybów skanowania, jeden dla szybkiego skanowania i jeden dla głębokiego skanowania. Reszta procesu jest taka sama dla obu trybów.

Kolejną ważną cechą Recoverit Android data recovery jest jego zdolność do skanowania zewnętrznych kart pamięci. Opcja ta jest przydatna w przypadku telefonów z systemem Android, które posiadają kartę microSD. Jeśli przypadkowo ją usuniesz lub rozbijesz telefon, możesz stracić ważne dane. To oprogramowanie pozwoli Ci przywrócić pliki bez ryzyka uszkodzenia telefonu.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]